KONST / Litografier / Färglitografi 7919812
nr 791 9812
Färglitografi
Signerad, 12/360, motivets mått: 37x47
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 november 2012
kl 18:06:02
200 kr